| Maria_Andreea_1997_KqNC a întrebat:

Cum sa fiu mai indiferență cu iubitul meu! Am 17 iar el are 25! Si nu stiu cum sa fiu mai indiferenta, Dau funda cine ma ajută

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

de ce să fii indiferentă?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai cand iubesti, nu poti fi indiferenta.
Asa ca, hotarastete, il iubesti ori ba?
Ce anume te deranjeaza la el?
O zi buna happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Poti indiferenta doar daca nu il iubesti...
Asa ceva nu se face cand iubesti, iar daca vei fi indifenta, te poti astepta sa te parasesca!

| ywar a răspuns:

17 versus 25... Hai sa fim seriosi. De ce ai ales asa? Pentru parale, nu-i asa? Te plimba cu masinuta, te duce la mall etc. Asta-i motivul? Si tu ce-i dai in schimb? Pasa...a. Nu-i mai dai pasa. vreo 3 saptamani! E post, desigur si trebuie sa fim cu totii buni crestini!

| Cσcσ a răspuns:

Sa fii indiferent nu este tot una cu a nu-ti pasa, sau macar asemanator?
Nu te supara, dar daca exista vreo problema intre voi, diferenta de varsta este aceea.