| BesT4You a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete ca o plac? Adica azi da semne ca ma place si maine pur si simplu nu ma baga in seama. Nu stiu ce sa mai cred... Funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| IngerashMick a răspuns:

Daca fata face asta e probabil ca si ea sa te placa dar asteapta ca tu sa faci primul pas fiind baiat.Asta e o metoda de a-ti atrage atentia.Nu trebuie sa ii spui din prima ca o placi. Vorbeste cu ea, petreceti timp impreuna iar pe parcurs o sa vina momentul sa va spuneti de sentimentele pe care le aveti unul pentru altul.Cel mai important e sa nu te grabesti si sa ai rabdare.Succes!

4 răspunsuri:
| simonamaria a răspuns:

Te sftuiesc s aii vorbesti deschis. apoi sa nu se plictiseasca de la asteptat.

| Ironicnαme a răspuns:

Ce-ar fi să îţi foloseşti cavitatea bucală pentru 2 cuvinte?,, Te plac.''

| Stresanta a răspuns:

Incerca sa te cunosti mai bine cu ea, cauta prieteni comuni si iesi cu ea pe afara, ca sa stiti amandoi in ce va bagati. In caz ca va cunosteti destul de bine vorbeste deschis, iar daca nu ai destul curaj fa gesturi mici care sa ii dea si ei de gandit. O sa fie bine!winking trebuie doar sa ai incredere in tine.

| Anonim31189 a răspuns:

Frate,stiu cum e!
Ea se gandeste la tine si zice "Da e dragut, dar vreau sa faca el primul pas", daca nu il mai las sa fiarba.
Atunci cand nu te baga in seama, atunci sa actionezi, de preferat sa o iei de mana si sa o duci intr-un loc unde sa-i spui ce simti (ai grija sa nu-ti pierzi vreun dinte incercand)
Bfta!