| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca sa ii spun ca-l plac sau nu. Nu stiu cum ar reactiona. In unele zile da semne ca ma place in altele e pur si simplu un saluta sau un,,ce faci tu >:?" Si na.Eu i-as spune ca poate reactia sa va fi buna, dar daca nu? straight faceSa astept ca poate maine imi da martisor? Fundaa puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Luchius a răspuns:

Parerea mea e sa faci tu primul pas daca el nu o face.In cel mai rau caz te refuza, si ce? Nu e sfarsit de lume.Mai bine incerci si vezi daca merge decat sa regreti dupa aia ca nu ai incercat.Cel putin mie, ca baiat, mi'ar place sa mai fie si fata cea care face primul pas, nu doar baiatul de fiecare data.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asteapta pana maine mai bine

evenso
| evenso a răspuns:

In acest caz lasa sa faca el primul pas si sa spuna el daca te place. happy