| mabell23 a întrebat:

Cum sa-i spun unui baiat ca-l plac?(e coleg cu mine si imi da semne ca si el ma place)

3 răspunsuri:
| Striker14 a răspuns:

In mod normal baiatul face primul pas, fata face primul pas doar daca e "disperata" dupa el. Eu zic doar sa ii dai niste semne si sa astepti sa te intrebe el...dar daca nu vrei asa, ii spui pur si simplu cand sunteti singuri (il iei de maini cand vb cu el daca vrei)

| mabell23 explică (pentru Striker14):

Da,eu sunt cam timida asa ca nu pot face asta nu stiu... spune-mi cum sa-i dau semne ca-l plac?

| Striker14 a răspuns (pentru mabell23):

Pai ai putea sa te uiti asa frumos la el, sa ii arati un zambet placut (nu de ala de sa se vada toata danturalaughing. Apoi mai vorbesti cu el una alta, si fa-l sa se simta bine alaturi de tine, si apoi o sa vina la tinebig grin
Succes cu iubitul, daca mai vrei detalii imi poti trimite un mesaj privat happy