| zMaddy a întrebat:

Imi place un baiat si nu stiu ce sa fac.Eu sunt cam timida. Trebuie sa ii spun ca il plac? I-am dat cateva semne ca il plac dar cred ca lui nu-i place de mine(este mai mare ca mine cu un an).Ce trebuie sa fac? Ajutati-ma rapid dau funda.

Răspuns Câştigător
| marinela92 a răspuns:

Pai daca se intoarce dupa tine si se uita cateva secunde bune la tine si u in acelasi moment te uiti la el vei observa ca tipul respectiv isi va intoarce repede capul asta e un semn ca te place sau daca te bazaie cum fac majoritatea baietilor indragostiti pana peste cap de fete te place foarte tare si ca sa vezi daca lui ii place de tine e foarte simplu poti sa capeti curaj si sa i spui sau sa te imprietenesti cu amicii lui si sa aflii big grin ps poti sa incerci si asta la mine a functionat poti sa iti iei un ruj la tine si fa cumva in mom ala sa se uite la tine si uita-te la privirea lui si atunci cand vorbesti cu el uitat-te la pupila lui sa vezi daca se dilata sau uitat-te unde e indreptat varful piciorului lui daca atunci cand vorbeste e indreptat spre tine scumpoo te place bafta :*:*:*:*

| zMaddy explică (pentru marinela92):

Multumes foarte mult

1 răspuns: