| Clape a întrebat:

Cum sa imi fac majoratul? Nu vreau banalele petreceri cu pretenii, sau ma rog, vreau sa fie deosebit, ce idei aveti? (e vara asta in iulie)

Răspuns Câştigător
| AndaDaniela a răspuns:

O petrecere pe malul mari,cu foc de tabara,muzica buna, povesti, jocuri, dans, mancare buna si un tort imens!
Asta cred ca.i deosebit sper ca te.am ajutat!big grin Succes si la multi ani anticipat!

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

O petrecere pe plaja iti doresti?

| hecamefrommetalland a răspuns:

Salt cu parașuta, parapanta, mers cu barca.

| Clape explică:

Sunt din Bucuresti. Pe mal ar fi mai greu. Multumesc. Alte idei mai aveti? Va rog.happy

| bogdanconstantin a răspuns:

Amsterdam laughing