| diana199610106 a întrebat:

Cum sa ma bronzez? Oare cat costa o crema autobronzanta? multumesc

5 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Eu iti recomand sa uiti de creme autobronzante, pentru ca nu o sa arati ca vedetele bronzate, pe ele le face cineva.Am avut o colega care s-a dat si dupa a vrut sa stearga ca nu i-a placut.
Daca iti cumperi ai grija sa te dai peste tot si intre degetele de la maini...ca dupa arati ca o maimuta daca nu te dai peste tot.

| alexa a răspuns:

Nu costa prea mult, depinde si de calitatea ei
ti. o recomand pe cea de la oriflame sau pe cea de la nivea.sunt in jur de 20 lei...se meritawinking
sau de ce nu faci plaja? o saptamana catre o ora/doua pe zi te ajuta si vei avea asa un bronz naturalwinking
bafta

| just4fun_8801 a răspuns:

Stai la soare

| andrreea a răspuns:

Mergi la mare...si te vei bronzawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomant sa nu te dai cu crema autobronzanta pentru ca eu mi-am dat si cand o aplici nu se pune pe pielea ta uniform o sa se faca ca niste pete...sh cse vede zici ca esti nesplatalaughing