| Jameson a întrebat:

Cum sa ma descarc de nervi?

14 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Scrie tot ce ai pe suflet pe o foaie, apoi rupe-o in bucatele si arunc-o.Sau u cind sun nervoasa arunc tot ce vad in fata big grin

| Nuvăsufăr a răspuns:

Lovind diverse lucruri şi înjurând în toate limbile Pământului, la mine merge.

| Tops a răspuns:

Fa ca trenu, fa scandal, ia o perna si da cu pumnii in ea pana se rupe.La mine merg asteatongue

| UnleashedPsycho a răspuns:

1.Spargi ce crezi că nu ajută pe nimeni.
2.Rupi caiete/reviste vechi.
3. Ţipi.
4.Plângi.
5.Faci ceva ce te relaxează tot timpul.
6. Loveşti ceva sau îţi baţi fratele mai mic [Sau sora].
Sayonara!

| helenqw3 a răspuns:

Plangi

| Lette a răspuns:

Ai des aceste stari de nervozitate? Daca da, de ce?

| Jameson explică (pentru Lette):

Nu prea des, uneori cand mi se aduna toate.

| Lette a răspuns:

Pentru inceput:cati ani ai? Varsta este un amanunt esential pentru ca ne poate conduce direct la raspuns.

| Jameson explică (pentru Lette):

18 fara 4 luni

| Lette a răspuns:

Aceste strai de nervozitate vin insotite de tristete, senzatii de inferioritate?

| Jameson explică (pentru Lette):

Tristete, stres alte chesti. senzati de inferioritate nu.

| Lette a răspuns:

Aha,inteleg.In perioada adolescentei,apar aceste afectiuni ale sistemului nervos.Din cate am discutat cu tine, pari sa suferi de o depresie. Spune-mi, parintii tai sunt divortati? Cineva drag a plecat din viata ta?

| Lette a răspuns:

Adica?

| Jameson explică (pentru Lette):

Daca mai putea ajuta intru fel sa vorbim mai multe. uite id meu. pantea_ioan2003