| ladygaga a întrebat:

Cum sa ma machiez astfel incat sa para natural? Am ochii caprui, dar nu vreau sa fie ff evident machiajul.

5 răspunsuri:
| medgirl a răspuns:

Fond de ten(de culoarea tenului tau, pentru a nu se evidentia foarte tare), putin gloss, creion(cafeniu e de dorit), rimel.

| Sapphire a răspuns:

Te poti machia in stilul "Nude". http://www.divahair.ro/......jului_nude

Sau poti incerca un "smokey eyes" discret, cu putin fard negru/maro. Te joci cu umbrele pe ochi practic. :)

| gynutza_5762 a răspuns:

Foloseste un machiaj bej, dar sa nulaccentuez ffff tare? funda?

| Dorian_3315 a răspuns:

Nu folosi laughingrolling on the floor iti garantez ca e cel mai natural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fond de ten, in nuanta cu tenul tau, anticearcan -daca e nevoie [ e foarte discret] pudra [ de preferabil un ton mai deschis decat nuanta tenului] + gloss. eu mai folosesc si tus happy