| PickMe a întrebat:

Cum sa-mi recuperez cea mai buna prietena? sad La scoala s-a comportat bine. Dar cand vorbim pe facebook..chiar am senzatia ca e suparata pe mine sad Nu trimite semne cum trimitea deobicei, si ne-am cam racit! Va rog, dati-mi un sfat, oricat de mic...

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intreab-o direct ce motive are.

| zurick a răspuns:

Vorbind deschis cu ea între patru ochi fără monitor. happy
Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i cadouri. Cat mai multe.

| Danişor a răspuns:

Salut! pai o poti intreba direct de ce este suparata pe tine.Si ce motive are happy Succes!

| IriinaXD a răspuns:

Vorbeste cu ea face-to-face despre asta cat mai repede. Daca iti este prietena cu adevarat iti va vorbi deschis si iti va da cateva explicatii. Te pup