| LiveEvil2016 a întrebat:

Cum sa o conving pe mama sa ma lase sa pun ce poze doresc pe facebook (pun poze in stil emo)

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

Funda?

2 răspunsuri:
| Catalinhhh a răspuns:

Salut!
Vârsta este un element important aici. În fine să mergem mai departe considerând că ai o vârstă decentă pentru a pune ce poze vrei pe o rețea de socializare. Ai două variante:

Prima:
Îi dai block sau anumite restricți ca să nu vadă pozele/postările tale.

A doua:
Îi explici că FB este o rețea de socializare în care fiecare persoană se afirmă prin propriul stil de viață și nu vezi de ce ți-ar interzice să pui astfel de poze, e viața ta și așa te simți tu bine.

Decide printr-o fundă cel mai bun răspuns. Crăciun fericit!

| LiveEvil2016 explică (pentru Catalinhhh):

Multumesc

| Catalinhhh a răspuns (pentru LiveEvil2016):

Funda?