| AnnyDirectioner a întrebat:

Cum sa o fac pe mama sa imi cumpere ce imi doresc de Craciun? Eu as dori sa primesc ceva (nu spun ce ca dupa aceea as risca sa fiu injurata ) si as vrea sa o conving pe mama sa imi cumpere pentru ca este foarte important pentru mine... sper ca s-a inteles ceva hahhaha, dau funda la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| angellswig a răspuns:

Vaii cred ca suntem in aceeasi situatie si eu vreau un telefon nou, si as vrea sa-l si primesc asa ca eu fac asa:
Sunt cuminte, o ajut pe mama la treaba din casa, nu mai intarzii venind de la scoala(ceea ce o enerva), imi fac curat in camera, nu mai fur marutisu de pe frigider laughing
Toate aceste fapte mama le apreciaza, asa ca am sanse
Incearcaa! happy

| AnnyDirectioner explică (pentru angellswig):

Eu sunt " cuminte" si la treaba ajut foarte rar, adica doar daca e neaparata nevoie, de la scoala nu intarzii, si nu fur laughing doar ca ii cam raspund lui mama si asta nu prea ii convine laughing trebuie sa ma straduiesc mai mult. laughing

| XTreme00 a răspuns (pentru AnnyDirectioner):

Nu te supara, dar la descrierea asta nu te pot ajuta. Mise cam pare ca o iei in batjocura.Hmm...

5 răspunsuri:
| XTreme00 a răspuns:

Depinde cat de util este cadoul pe care il vrei.Sti tu cum sunt parintii.Doar lucrurile educative conteaza. Daca nu ai mai cerut lucruri (care ti le-a cumparat) iti va fi mai usor. Daca ti-a mai cumparat slabe sanse cred.Bafta.

| AnnyDirectioner explică (pentru XTreme00):

Ei stiu cat de important este pentru mine, si au spus ca imi cumpara doar ca nu prea ii cred, au mai facut figuri de astea

| AnnyDirectioner explică:

Am incercat sa spun ca fug de acasa laughing) si ca o sa ii urasc toata viaat daca nu accepta