| iulia_5414 a întrebat:

Cum sa reactionez daca un anume tip imi da un martisor?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Miscari gratioase, fara graba. Ii zambesti, ii multumesti si te opresti din ce faci pentru a sta de vorba, merita si el putina atentie. S-a gandit la tine. Poate fi si modul cuiva de a spune ca te simpatizeaza sau chiar te place. Nu fi expeditiva. Si uita-te la ce ti-a dat. Cauta sa pastrezi expresia ta naturala, nu e nevoie de teatru. Pur si simplu te porti normal.

17 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Zambesti si ii spui multumesc tongue

| anad a răspuns:

Ii multumesti frumos si ii spui ca ii apreciezi gestul.

| Ea12345 a răspuns:

Dupa ce ti-l da, spune-i asa:,, Multumesc! Dragutz din partea ta" sau,, Multumesc, nu ma asteptam", si il saruti pe obraz. Daca vrei sa fii amabila, il poti deschide si il rogi sa te ajute sa ti-l pui in piept...Cine stie?
Succes!kiss

| Farcas a răspuns:

II multumesti, ii spui ca e foarte frumos atata gestul cat si martisorul si eventual ii dai un pupic pe obraz.

| Mada a răspuns:

Bagi un "smile" si un "multumesc" dulcehee hee

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Bunahappy
Ii multumestibig grin

| Mina a răspuns:

"Ce frumos din partea ta, multumesc!", il pupi pe obraz si gata.winking

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Pai ...depinde in ce relatii esti cu el.
Daca e un pr oarecare: ii multumestisi zambesti. sau il pupi pe obraz daca vrei big grin
Daca e prietenul tau. sau iubitul poti sa-l imbratisezi si sa-l pupi :*

| anca_3211 a răspuns:

Ii zambesti si ii multumesti. Simplu.winking
Succes!

| NoName0011 a răspuns:

II mai poti spune mersi si sa il pupi pe obrazhappy, si un zambet mic pe acolo nu strica.

| baietzelu a răspuns:

Ii multumesti si ii spui ca accepti invitatia de a iesi la un suc cu elhappy sau ii spui ca nu accepti, depinde.

| AGGA a răspuns:

Depinde ce fel de relatie ai cu acel anume tiphappy, insa in general reactia ta va fi de multumire indiferent prin ce gest ii aretitongue

| adydassler a răspuns:

Multumestei si dai un pupic dulce kiss

| geronimo a răspuns:

Ii multumesc pentru martisor, amsa-l rog sa mi-l prinda de bluzica si va capata un pupic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spui multumesc

| Cool Girl:X a răspuns:

Ii multumesti si ii dai un pwpik pe obraz:X:*

| soryynaa a răspuns:

Zambesti...si ii spui mesc :p