| IooMar a întrebat:

Buna!
Simpatizez un tip, el ma priveste, dar nimic mai mult. Nu sunt apropiata de el...
De 1 martie, mie nu mi-a dat martisor. Si dupa ma stergeam la ochi, ei credea ca plang, si m-a vazut. M-am gandit ca poate a facut asa ca sa vada cum reactionez eu. Voi ce credeti si de imi sugear-ti sa fac? Multumesc!
lis. Diana

Răspuns Câştigător
| NemNUZ a răspuns:

Paaai mergi la el si ii zambesti il intrebi ce mai face ( sti tu ) daca e asa incuiat incat sa nu isi dea seama ca il placi si nu o sa intre in discutie cu tine sau pe viitor nu o sa bata apropouri ( ex. ce mai faci, iti place cum imi sta noua freza... ) e de lasat, poate nu e pregatit sau are prietena si nu e interesat ( dar iti spun eu, care cat de cat stiu, ca si daca are prietena tot o sa intre in discutie si o sa se comporte ca si cand nu ar avea ca, na, asa suntem noi baieti ) oricum bafta, si incearca daca iti arata atentie tu sa nu stai tot timpul langa el sau te bagi asa in discutie doar asa, astfel il vei obliga pe el sa,, umble dupa tine,, big grin. Funda?

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pentru ce mărțișor dacă voi nici măcar amici nu sunteți!?
Îți vezi de treaba ta.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nimic,tipul nu e interesat de tine

| IloveME a răspuns:

Nu da semne ca te-ar place ci din contra.
Privirile poate se datoreaza pentru ca si tu il privesti si doar iti raspunde la priviri!
Continua-ti viata, daca ii placea cat de cat de tine, erai si tu inclusa cu fetele care au primit martisor! sad

| Konata a răspuns:

Parerea mea este ca, sa nu tragi idei pripite. Adica eu nu cred ca nu ti-a dat martisor doar pentru a vedea cum reactionezi. Incearca sa legi o mica relatie de prietenie care apoi sa creasca incet incet si. cine stie. Poate deveni ceva serioswinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Culca-te cu el si da-i un sut in fund! ia uite mai, stai acum dupa toti nesimtitii...rolling eyes

Răspuns utilizator avertizat
| LeviAckerman a răspuns:

Poate nu avea destule martisoare.