| Maria070272 a întrebat:

Cum sa reactionez daca un baiat m.a plesnit peste fund? Imi place de el si amai avut momente de acest gen?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai 2 palme si-l linistesti, asta daca nu cumva ai inclinatii de curva si-ti place.

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Saruta-l.

| jupinu2011 a răspuns:

Ii dai o palma si daca simti ca te place il saruti

| PsiholoagaTPU a răspuns:

Nu-l lăsa, chiar dacă îți place de el. Spune-i să înceteze, astfel își va forma o părere greșită despre tine dacă îl lași.

| mariustown a răspuns:

Daca iti place il lasi laughing daca nu vorbesti cu el sa nu mai dea, simplu happy

| Maria070272 explică:

A mai avut momente de acest gen dar am vorbit cu el sa inceteze, acum vad ca a inceput iar