| BubleBluexD a întrebat:

Decistraight face Stau cu un baiat in banca:-s si imi place de el si cred ca si lui de >>mine:":" Dar in timpul orelor cand nu e profu/a atent/a imi pune mana p fund si nu stiu ce sa facstraight face|||| iar in timpul pauzelor stau cu coatele p banca si stau in picioare si el vine de la spate si se pune cu... la fundu meu x_X si ma i`a in brate ori ma apuca de fund ori de sanix_x ultima oara cand m`a luat de sani l`am plesnit la mufalaughing [saracu:-s] Si sincer nu stiu cum sa reactionez sa stau sau sa-l plesnesc:-ss? Helplaughing fundita cel mai bun raspuns:]P. S Dc le place lor atat de mult sa en puna mana pe fund si p sanii noua fetelor straight face Cum s`ar simtii daca noi le-am pune mana p ceva al lorlaughing[se intelege de la sine p ce]x_xbig grin

34 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stii,lucrurile astea nu le permiti colegilor,niciodata!
Maine,poimaine vei avea surpriza sa il vezi si pe alt coleg apucandu-te de fund sau sani si pe altul,si pe altul!
Asemenea gesturi le accepti din partea iubitului tau,departe de ochii lumii si numai daca TU vrei!
Oricat iti place de el,ai grija ca te compromiti cat timp nu-l pui la punct!
Sa gaseasca alt mod sa-si arate admiratia fata de tine,daca te place. Daca nu, e doar curiozitatea si foamea bolnava pe care o au baietii la varsta asta, cand cauta sa atinga un corp de fata!
Oricare ar fi ea!

| Ramonaaaa a răspuns:

Si zi-mi tu mie ca tie nu iti place?! smug.Nu te simti tu flatata, admirata ca iti gaseste fundul si sanii atragatori?
Daca pe tine nu te deranjeaza ceea ce face el este in regula.Lasa-l in continuare sa faca acest lucru.
Dar daca esti o fata demna si decenta, nu ii vei permite sa faca asa ceva.Ii vei spune foarte serios ca nu stii de ce reactioneaza asa dar vrei sa inceteze pentru ca te deranjeaza.Si i-o vei spune foarte serios, cu ochii atintiti asupra lui si o expresie serioasa pe fata, da?

| BubleBluexD explică (pentru Ramonaaaa):

Nu zic ca nu`mi placelaughing) dar ...nah atat timp cat imi place de el...:-s dar partea nasoala e ca dca incerc sa-l refuzstraight face se supara p mine x_x:[

| Ramonaaaa a răspuns (pentru BubleBluexD):

Nu trebuie sa ii arati ca iti place si nu trebuie sa ii permiti acest lucru. Exact cum a zis si @greece12 doar iubitul tau are dreptul sa faca acest lucru si doar daca tu ii permitibatting eyelashes.

| zuzu a răspuns:

Te place !

| BoyOfHell a răspuns:

Hai sa-ti zic my story. Eu pun mana la fete pe fund/sani si daca nu le plac. Acum chestia e ca daca nu-l plesnesti sa va obisnui. Daca ii vei pune mana pe **** el va intelege ca iti place si ca vrei etc. Asa acum sti ce-ar fi bine sa dati cartile pe fata.happy App in ce clasa sunteti. Acum o intrebare el este genul de baiat cuminte care invata etc. sau si invata si comportamental e rau? Eu sunt cel care invata sunt si rau si cuminte. Acum depinde si de varsta.

| BubleBluexD explică (pentru BoyOfHell):

Are 14 anistraight face si eu si el:-s Suntem in clasa 8`a:]

| BoyOfHell a răspuns:

BellaSomerhalder comentariul tau este foarte aiurea. Sincer daca incearca sa-i spui ca nu mai vrei sa faca asta si intreaba-l daca il placi daca vrea sa fie cu tine direct. whistling Si eu sunt intr-o situatie asemanatoare ca baiatu asta laughing Asa faceam cu o colega de vreo 2 saptamani pana vineri cand il loc sa fac asta dupa ce ne-am "jucat" (sacait) te-am sarutat. Mai bine spune-i ca vrei sa fi cu el si vezi ce zice.

| BubleBluexD explică:

Da dar sa-i pun mana la... asa mi`e jean si ffff rusineI don't want to see_X asa ca...laughing)

| BubleBluexD explică:

Jena*

| BubleBluexD explică:

:d da la asta ma gandeam si euthinking

| BellaSomerhalder a răspuns:

Dupa parerea mea, tu, draguto, esti o viitoare curva. Anyway, singurul sfat pe care ti-l pot da este sa incerci sa pui mana pe o carte in loc sa-ti faci probleme daca sa lasi sau nu un coleg sa te-atinga.

| BubleBluexD explică (pentru BellaSomerhalder):

Vz cum vb da!?-.-' Si mai usurel cu curva si alte chestii ...cred ca u esti genu de persoana care nu i s`a intamplat asa ceva niciodatawinking si ti`e ciuda p altiilaughing du-te frate si nu mai freca menta oh go on

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru BubleBluexD):

Oupss, you mad. Daca curva = alte chestii, atunci tu esti o mare alte chestii. Ce-i drept, nu mi s-a intamplat niciodata sa imi fac probleme daca sa las sau nu un coleg sa ma ia de cur si de sani. Sper ca nu se intample chestia asta, altfel am sa il leg de copac si am sa-l bat cu pietre pana la desfigurare. Asta meriti si tu.

| BubleBluexD explică (pentru BellaSomerhalder):

Deci esti faatlaughing) Cam sadica chestia ca`l bati cu pietre pana la desfigurare -.-'
Sti daca nu ti-ai facut probleme de genu asta pana acum inseamna ca esti genu ala de fata urata si fara fund si sani... Peste cativa ani te vei numii "Fata Silicon "hee hee Ma rog rolling eyes Deci et apuca pe tine asa sa incepi sa faci persoaneel de pe acest site curva -.-'-.-'-.-' deci mai usor sa`u ti`o iei x(winking

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru BubleBluexD):

Da, draga, sunt fata. Dar nu sunt genul ala de fata "urata si fara fund si sani." Si chiar daca as fi, nu ar fi vina mea, asa-i? Dumnezeu's my friends, asa ca eu sunt genul ala de fata ignoranta si nesimtita ( I'm proud of this ), care jigneste persoanele analfabete ( acum stii de ce te-am facut curva ) si care asculta muzica interesanta ( rock ) si citeste carti interesante ( aici nu dau exemplu ). Pacat ca nu am timp sa-mi mai fac si griji pentru ca m-a luat colega-miu de cur. I'm Brusli, dear, sari pe mine! Sa vedem, iese cu ceva paruiala?

| BubleBluexD explică (pentru BellaSomerhalder):

Bai fetisa chiar `n-am chef de cearta asa ca nu`mi bat capu cu tine love struck Byewinking

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru BubleBluexD):

Craciun fericit si tie!

| BubleBluexD explică (pentru BellaSomerhalder):

Vaii ce dulce esti puppy dog eyes Si eu iti zic un calduros "Termina love struck"

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru BubleBluexD):

Awwww, hai sa ne bff-im pe viata! l00v3 yo0ouh! :x:X:X:X:X:X / irony

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru BubleBluexD):

Awwww, hai sa ne bff-im pe viata! :X:X:X:X:X:X / irony

| BubleBluexD explică (pentru BellaSomerhalder):

Thoamne love struck Ce idei geniale ai La asta ma gandeam si eu day dreaming >big grin

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru BubleBluexD):

Ou mai gad, atunci hai, fa-mi o bratara a prieteniei! love strucklove struck

| BubleBluexD explică (pentru BellaSomerhalder):

Aww pai e perfect; x stiu sa le fac foarte calumeabatting eyelashes Doar zi`mi id`ul Ti`o trimit prin mail

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru BubleBluexD):

I-auzii fhathaaa! sh00kara_h@l@dithaaa e id-ul meu!

| BubleBluexD explică (pentru BellaSomerhalder):

Frumos Id xD; x

| BellaSomerhalder a răspuns (pentru BubleBluexD):

Stheuu! love struck

| Simona09 a răspuns:

Buna! poate il exceti eu zic ca ar trebui sa stai cu el daca zici ca tu il placi si cred ca si el te place dupa gesturile pe care le face.eu zic sa incerci BAFTA sper ca te-am ajutat.big grin

| 12alex12 a răspuns:

Da,am si eu o fata la scoala procedez la fel daca face din astea te place 100% cand iti pune mana pe fund tu nu face nimic sau uita-te zambind la el.Deci el te vrea 100%. Totusi nu prea e baiat de nota 10 dar daca-ti place ia-l ca e al tau.Si baietilor lear place daca o fata lear pune mana pe aia.Nu ar reactona cu o palma big grinbig grinbig grin:_

Răspuns utilizator avertizat
| ღcamyღ a răspuns:

Si mie mi se intampla cam la fel plac un baiat si el imi da palme la fund si ma ia in brate dar eu zic ca atunci cand te va mai lua de fund sau iti va mai da palme sa nu stai sa il plesnesti ca altfel va crede ca esti curva.
Sper ca te-am ajutat!

| xMyruna a răspuns:

Normal ca nu te place! Daca te placea cu adevarat incerca sa comunice cu tine, nu sa te pipaie! Daca prietenul meu mi-ar face asa ceva, m-as desparti de el in secunda 2, dar nu va face asta,fiindca ma iubeste si i-am spus cat de deranjant era cand mai imi faceau altii asa,dar le-am zis sa inceteze si nu i-am mai bagat in seama, iar ei au incetat! Deci daca ai vrea sa fii cu cineva care te place doar pentru sani si fund, e problema ta, dar lumea te va eticheta si tot tu vei avea de suferit! Si nici baietilor nu le place sa ii apuci de jucarie, crede-ma!

| edy_3781 a răspuns:

Pai cred ca lui ii place ce face dar tie nu incearca sa faci ce iti face si el tie poate ca nu ii va placea

| Alexandra_Costache_1997_5Bqv a răspuns:

Pai si mie imi face tot la fel baiatul de care-mi place.dar cand nu il mai poti suporta spune-i sau cum ai zis tu plesnestel.si daca intreaba dc l-ai plsnit poti sa-i spui dc.da? asa ca fii increzatoare in acest sfat :* tongue happy