| maliutza a întrebat:

Cum sa scap de >burtica?:"

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Alleee18 a răspuns:

Abdomene.Poti incepe sa faci cate 100, in serii de 50.La mine a mers :d, dar dupa o saptamana am trecut la 150... Cu timpul o sa o vezi cum dispare.Si mancare,nu tine regim, caci nu te prea ajuta cu burtica, dar incearca sa nu mananci prea multe prostioare.
Multa bafta la dat jos burtica :*

| ladyd_3994 a răspuns:

Fa sport in special abdomene:p

| Scliparici a răspuns:

Poti sa incepi usor usor sa faci zilnic cateva exercitii fizici (abdomene, flotari, alergare pe loc etc) si ai sa vezi ca o sa inceapa sa se vada rezultatelewinking

| Struuumf a răspuns:

Prin sport, nu mananci mult seara, si prin multa vointa!:*