| alisa05 a întrebat:

Cum sa scap de cosuri [naturallll] am folosit 10000 de creme, masti, lotiuni si nici una nu da rezultate straight face ba chiar unele inrautatesc situatie crying vreau niste cai naturale (metode) ...care chiar sa functionezenot worthy sadsadsad

Răspuns Câştigător
| traficanta a răspuns:

SPala`te cu ceai de musetel ceva timp vreo 2 saptamana si nu`ti mkai da cu nicio crema nimic. am inceput si eu de cateva zile si am vazut ca au inceput sa se usuce cosurile.si am citit si pe net de ceaiul de musetel.si nici nu e scump 2 lei. pui putina apa si faci cu un pliculet o cescuta de ceai si te speli cu vata happy tamponezi.`o sa vezi rezultate sigure am auzit de la anumite fete ca a functionat:*:*

5 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Eu sunt alergica la orice crema, de aceea am folosit ceai de musetel. Faceam inhalatie cu ceai de musetel [ ajungea si de 2 ori pe zi sa fac ]. Rezultatul nu aparea imediat, insa nu trebuie sa te lasi de "tratament ' din cauza asta.

Am mai folosit si lamaie. Este foarte buna si da rezultate imediat.

| yo4ever a răspuns:

Eu am folosit miere si scortisoara este chiar fffffffff buna... dupa 2 saptamana. aveam un ten impecabil...reteta:3 linguri de miere si o lingurita de scortisoara pui amestecul peste cosuri seara, iar dimineata te speli cu apa calduta. sper ca ti am fost de folos

| Emanuelaema a răspuns:

Nu exista remediu pentru cosuri.
Nu il stoarce si nu il atinge.In 2 zile iti va trece.
Daca il storci ceea ce fac si eulaughing il vei avea cam 1 sap-2

Akaa^^

| hannibal a răspuns:

Si eu am folosit multe creme dar nu au dat nici un rezultat. asa ca am inceput sa ma spal de multe ori pe fata si functioneaza
big grin

| hotu a răspuns:

Cred ca e timpul "sa schimbi sangele".