| HellGirl666 a întrebat:

Care sunt melodiile care îți dau putere să treci mai departe în momentele grele ale vieții?

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cea relaxantă, nu dau una anume!
Pa, pa.

| Fiction a răspuns:

Epik High - Don't Hate Me si Up
*Daca le cauti cumva si spui ca-s jalnice si fara sens, doar pentru ca nu intelegi ce spun fara sa cauti traducere, nu-mi va pasa prea mult... just sayin'. happy

| Vans a răspuns:

Motorhead.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista asa ceva? Eu zic ca e mai bine sa asculti melodii vesele, alerte atunci cand esti trist, decat sa ramai in aceeasi stare. N-are rost, devine plictisitor s-o arzi pe suparatul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea vesele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Şi mă refer la alea mai energice.