| alexia40 a întrebat:

Cum scap de lene?(cel mai original raspuns primeste funda)

Răspuns Câştigător
| rosalia323 a răspuns:

Autosugestia!happy Te duci langa cosul de gunoi si o scuturi, apoi iti zici de 3 ori ca nu mai ai lene si gata!

7 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

E destul de greu la inceput. Iti trebuie vointa. Trebuie sa te obisnuiesti cu munca, sa te desmortesti, si dupa vei scapa in final de lene. Faza e ca acest sindrom "lene" apare foarte usor deci ai grija.

| Danysan a răspuns:

O faci invidioasa.Indrgosteste-te.Iubirea bate lenea o sa vezi. seara faina.

| Voidwithin a răspuns:

Gasesti ceva ce-ti place sa faci.
Atunci dorinta de a face a cel lucru e mai puternica decat dorinta de stat in pat.

| Maadaaa23 a răspuns:

Sun-o pe nasa-ta

| qpAnonim a răspuns:

Arunca patul pe fereastra

| alexia40 explică (pentru qpAnonim):

rolling on the floor))))))))))))...mi-a placut