| Misteriosulboschet a întrebat:

Cum scapi de starea acuta de lene?

6 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Pentru asta si prostie nu s-a descoperit nici un leac inca!winking

| Klaryssa a răspuns:

Nu iti voi da un roman de raspuns pentru ca probabil nu voi primi funda (intelegi ce vreau sa zica ha? raised eyebrows ). Deci iesi cu prietenii, plimba-te pe afara, lasa Pc-ul si distreaza-te cu cei apropiati.winking

| mariutsa1234567890a a răspuns:

E o întrebare de milioane big grin doar că nuștim cât va fi apreciat răspunsul.
foarte mulți se confruntă cu lenea, și nu numai. nu mai au chef nici să mănânce.
deci ai putea să îți ocupi timpul cu ceva.
poate descoperi o pasiune pentru ceva, și avansezi și nna transformi într-un talent demn de urmat, sau ieși la o plimbare, așa mai cu forța dar o să facă bine.
Totuși calclulatorul influențează pe plan negativ și în mare parte la adolescenti din acest considerent și apar acele probleme, depresii stări de tot felul.
nu ar fi rău să citești. cum se spune când deschizio carte trăiești o dată cu autorul, când o închizi înveți să supraviețuiești de unul singurr.
și tot așa mai departe. happy

| MaryyraM a răspuns:

Stau in pat si ma uit la tv. happy

| NOantidoteX a răspuns:

E o boală. Medicament: multă ciocolată și somn de voie.

| grapefruit914 a răspuns:

Nicicum