| LalLyBoOmD a întrebat:

Cum se aplica uleiul de ricin pe par? Cat trebuie sa stau cu el pe cap? Il pot aplica si pe gene sprancene si unghii? Cat timp si de cate ori trebuie sa-l folosesc? Chiar da rezultate? Daca stiti alte retete pentru credterea mai rapida a parului spuneti-mi! Aaaa, si acesta se aplica asa sau in amestec cu altceva? Mersi! Dau Fundita!happy

2 răspunsuri:
| adina20042007 a răspuns:

Daca vrei sa iti creasca parul mai repede aplica uleiul la radacini. poti aplica acest ulei si pe gene si sprancene, vor creste mai repede si se vor indesi. unghiile la fel vor creste mai repede.se aplica direct fara a fi amestecat cu altceva.si eu folosesc! bafta!

| domnulgoe a răspuns:

Se recomanda ca uleiul de ricin sa fie incalzit pe la 100 si ceva de grade.sa vezi dupa aia daca o sa mai ai probleme cu parul.asta daca o sa mai ai par...