| IubithaThaa a întrebat:

Cum se aplica uleiul de ricin pe gene? cat timp trebuie sa stau cu uleiul pe gene?

Răspuns Câştigător
| Barbie69 a răspuns:

Iei din sticluta cu un betisor de urechi si pui pe gene...sa nu il lasi nici foarte mult...cam 20-30 min zic eu..si pe urma sa te clatesti..si repeti asta in fiecare zi. funda?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu ajutorul unei perii curate de la un rimel aplici pe genele curate, seara, înainte de culcare!
4-6 săptămâni faci acest tratament.
Dacă ți-a intrat din greșeală în ochi, dai cu apă rece din abundență.
Pa, pa.

| daηă a răspuns:

Aplici ca rimelul (cu o periuță de rimel curățată) înainte de culcare, iar dimineața te speli.

| assi a răspuns:

Eu il aplic de la radacina cu degetul in fiecare seara inainte de culcarehappy

| Loryyy99 a răspuns:

Din cate stiu eu trebuie sa te speli pe fata bin e inainte de culcare si apoi il aplici. si te mai speli o data dimineatahappy