| Ingerash_9146 a întrebat:

Cum se aplica uleiul de ricin pe par? La radacini. dar trebuie sa il spal dupa cat timp?:*

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Faci masaj pe pilea capului și lași să acționeze timp de 2 ore apoi te speli în mod obișnuit.
Pa, pa.

| (¯`·._)(rojin_roj) (¯`·._) a răspuns:

Iti masezi bine pielea capului si parul din abundenta. Seara inainte de culcare iar dimineata te speli cu un sampon care il folosesti mereu.este bine sa folosesti de 2 ori pe saptamana. este mult mai bine sa te dai cu ulei de ricin noapte si sa il lasi pina dimineata, da rezultate mai bune.

| zenaly a răspuns:

Eu folosesc masuri egale-galbenus de ou, alcool(coniac) si ulei de ricin. Masez pielea capului, te acoperi si il lasi peste 2 ore. Il poti lasa si toata noaptea. Efectul este garantat. Parul creste de nu-ti vine sa crezi.