| Allexandraaa a întrebat:

Cum se aplica uleiul de ricin pentru cresterea genelor? Trebuie sa dau si la radacini sau doar pe lungimea genelor? Pot incerca cu o periuta de rimel daca o spal bine?:d a o fac seara? Si. cat timp trebuie sa stau cu uleiul pe gene? Apar rezultate intr-o luna?laughing Funda

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Cu un betisor pentru urechi - nu apare rezultatul intr-o luna - dai seara si te culci

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Multumesc

| Delia39 a răspuns:

Se aplica la radacini dar poti sa il aplici cu un betisor de ureche sau cu o periuta de la un rimel da sa fie de la un rimel cu sclipici sau ceva pentru ca nu stiu cat de bine o sa se curete atunci cand il vei spala.:*