| anonim_4396 a întrebat:

Cum se fura o adresa de messenger? fundita

Răspuns Câştigător
| xXkenzorXx a răspuns:

Cine crezi ca iti spune?!
Pune mana pe carte si invata ca tare iti place sa iti bagi nasul pe unde nu-ti fierbe oala si daca cumva te prind ca furi o adresa de mess, te spun politiei ca asta inseamna infractiune si se pedepseste sever cu multi ani de inchisoare.
Bye si ai grija!

| anonim_4396 explică (pentru xXkenzorXx):

Multumesc ca mi-ai dat acest raspuns folositor ca poate eu nu stiam ce fac, de acum o sa am grija mai multa la ce intrebari pun.

| xXkenzorXx a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma bucur ca am fost de ajutor si scuze ca te-am suparat sau te-am stricat ziua, dar sa stii ca asa este si un prieten de al meu a facut lucrul asta si a stat in inchisoare 2 ani si a innebunit acolo cu toti puscariasii aia.
Eu am vrut sa te previn din timp si sa iti zic rscul care il ai cand faci chestia asta ca eu nu te spune-am politiei, dar ea te gasea oricum!
Ms pentru funda!

| anonim_4396 explică (pentru xXkenzorXx):

Nu trebuie sa-mi ceri scuze, nu ma-i suparat sau mi-ai stricat ziua, dar ai dreptate pot fi prins si arestat de politie. Daca vrei poti sa intri pe blogul meu ca nu am nici un vizitator pe el:www.victor6000.blogspot.com

| xXkenzorXx a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai imi zice ca blogul tau este de negasit si nu pot intra pe el ca nu ma lasa ( nu stiu de ce)...

| anonim_4396 explică (pentru xXkenzorXx):

Da ai dreptate ca am intrat si eu acum pe el si imi zice blog eliminat.Dar oare de ce ca doar n-am pus nimic pe el nepermis in cazul in care le place vizitatorilor videoclipuri robotzi si poate iti place si tie si ei nu accepta asta.Imi pare rau ca a fost eliminat blogul cand avea cele mai multe secrete din istoria internetului si mai ales aveai pe el cum sa-ti creezi un joc propriu free.Scuze ca nu mai poti sa intri pe blog si iti promit ca pana maine fac altul mai bun ca el.O sa-ti zic noua adresa printr-un mesaj TPU.

| anonim_4396 explică (pentru xXkenzorXx):

Gata.L-am terminat.Site-ul este www.victor6001.blogspot.com.Cand o sa-l deschizi o sa-ti apara o surpriza. Daca vroiai iti dadeam usernameul si parola dar blogul este legat de contul meu Google.Bye si afla surpriza.

| xXkenzorXx a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da tu nu intelegi ca nu merge!

| anonim_4396 explică (pentru xXkenzorXx):

Seamana cu acelasi site doar ca acum este numarul 6001.