| Pufuleteeeee a întrebat:

Cum se mozoleste un baiat?

Răspuns Câştigător
| JustShadows a răspuns:

Buna!laughing Draga oaniii10, expresia asta de "a mozoli"reprezinta de fapt si de drept sarutul, doar ca lumea a murdarit acest lucru folosind acea expresie, deci.sa saruti un baiat cred ca stii.Ai grija de tine!happy

10 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Urata expresia astalaughing
la fel cum se SARUTA o fata
simplu
iti unesti buzele de ale lui, j apoi totul vine de la sine
winking

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Cu limbahappy

| Fetita a răspuns:

Incearca si vei afla

| frunziss a răspuns:

Eu cred ca ea stie doar de sarutul acela parintesc pe care mama ei il dadea doar prin atingerea buzelor. Ea doreste sa stie ce este acela un mozol. Mozolul este ceva mai mult decat atingerea buzelor este patrunderea buzelor unele in altele(nu stiu sigur cum sa-ti explic) si chestia cu limba nah...Totul vine de la sine umezesteti buzele. Nu exista manual care sa te invete asa ceva. Totul vine de la sine.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Doar incercand vei afla.

| Mara a răspuns:

Pff...mozol eu stiam ca e treaba cu zapadalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem o minora pe aicilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu grija!laughing

| puccaaaaaaaaaa a răspuns:

POi happy
DOar daca incerci vei stii happy
atat happy
degeaba citesti
happy
trebuie sa incerci happy
Totul vine de la sine :*!