| 132435 a întrebat:

Hey. Vreau sa știu dacă atunci când o fata săruta/mozoleste un baiat se excita? Si ea cum reacționează atunci... Ms
Fără hate

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula orice fata accepta sa fie mozolita fiindca si ei ii face placere si bineinteles ca si ea se excita la randul ei. In astfel de situatii de obicei si ea face tot posibilul sa-si excite partenerul de mozol in ideea ca intr-un final in urma excitarilor reciproce amandoi sa ajunga in situatia de a fi satisfacuti. big grin

| GoldenZenith a răspuns:

Depinde ce fel de sărut e in momentul ăla. Daca e mai pasional, un french mai infocat, sigur o excita și își dorește mai mult.

| aurgrigor8 a răspuns:

Nu se excita....ci doar își arată dragostea față de el

| BogdanMut a răspuns:

Dpinde cum o faci și tu, dacă e atrasă de tine o să se excite, bineînțeles dacă o vei mângâia în tot acest timp în zonele sensibile: spate, sâni, fund dar nu din prima ci o iei ușor big grin