| rroobbeerrtt a întrebat:

Cum se numeste filmul acelea cu rase Sunt doua rase caini si lupi si se bat cu niste vamprit l-ai... cam asa incepe parca sunt decat 3 episoade as vrea un rapsuns cat mai repede

Răspuns Câştigător
| crisver a răspuns:

Sall pe limba rusa se numeste"Другой мир" iar pe engleza"Underworld"...

| rroobbeerrtt explică (pentru crisver):

Am aflat ma refeream la eclipse orkm mersi iti dau funda; D asa ca ai incercat sa imi raspunzi

| crisver a răspuns (pentru rroobbeerrtt):

Poti sa privesti si acel film cai tot cu un astfel de continul si din 3 epizoade