| TanţaBarbat a întrebat:

Cum se poarta blugii suflecati? Sunt baiat, 15 ani.
Blugii lungi - ii pot sufleca si sa ii ridic pe muschi, pana undeva sub genunchi? E recomandat la o ieseala? Imi plac blugii acestia doar cand ii port asa.

2 răspunsuri:
| Madalinaaa2497 a răspuns:

Eu cred ca blugii lungi arata cel mai dragut indoiti odata, maxim de 2 ori si cu niste pantofi/mocasini draguti. parerea unei fete ce ii plac baietii fashion

| geo0003 a răspuns:

Salut. ii indoi de trei ori cat este degetul mare de lung... si o sa iasa perfect. succesbig grin