| SmRpT a întrebat:

Cum se "trateaza" plictiseala?laughing

14 răspunsuri:
| Kitteny a răspuns:

Sincer si eu am aceeasi stare laughing. Incearca sa iti ocupi timpul cu ORICE laughing. Muzica, filme, carti, sa iesi afara, sa te vezi cu prietenii. Stiu, din pacate inca nu exista un medicament pentru tratarea plictiselii sad. Sper ca ti-am fost de ajutor.happy

| SmRpT explică (pentru Kitteny):

Daaaaaaaaaa,e cea mai aiurea "boala"laughing).....sunt si la munca stii, ceea ce e mai gravlaughing)

| Kitteny a răspuns (pentru SmRpT):

Aaaa laughing daca esti si la munca...Probabil salvarea ta e internetul laughing

| SmRpT explică (pentru Kitteny):

Exact...am citit, cred ca toate stirile posibile dupa toate site-urile posibilelaughing

| Kitteny a răspuns (pentru SmRpT):

Daca vrei sa vezi un serial sau film laughing iti recomand vplay doar ca iti trebuie cont... Dureaza cam 2 minute sa il faci laughing sau un site cu jocuri? miniclip.com?rolling on the floor

| SmRpT explică (pentru Kitteny):

Da da da:X..hai sa bagam jocuri la greu acumlaughing

| Kitteny a răspuns (pentru SmRpT):

Sa stii ca au niste jocuri interesante pe acolo laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MauiNight a răspuns:

Cumpara o doza de ambitie (Redbull) sa vezi cum zbori de colo-colo laughing

| DubstepQueen a răspuns:

La calculatortongue, cu prietenii, party, plimbari... Ocupa timpul cu un hobbywinkingCeva ceea ce te sfatuiesc sa nu o facilaughingSA NU CITESTI!
Funda?

| violetajustme a răspuns:

Ocupati timpul cu ceea ce iti face placere! fa ceva ce te atrage... iesi cu prietenii, fa o excursie, party, plimbari prin parc, cu bicicletele, pe litoral, asculta muzica, mergi la sala ...etc

| aniitaa a răspuns:

Sa iesi in oras, sa te uiti la filme, sa iti inviti prietenii aksa sa joci la ps, sau alte chestii in grup, sa stai la tv, sa dormi laughing sa stay cu iubitahee hee sa fc curatenie laughingasta e pentru o plictiseala grava, sa asc muzica ...si multe altele

| SmRpT explică (pentru aniitaa):

Sunt solo, chestia cu prietena pica.restul le fac, le-ai nimerit binelaughingmersii de ponturi oricumhappy