| Sw33tG1rl4ever a întrebat:

Cum sterg istoricul de pe Google sau Mozilla? Multumesc, funda! happy

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Pe Google Chrome:
Setari -> Istoric -> Stergeti toate datele de navigare.

8 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Dai click in dreapta sus (sub x-ul rosu de la care inchizi fereastra), si trebuie mai jos sa iti apara 'istoric', dai click acolo, si apoi poti sa selectezi ce vrei sa stergi, sau dai direct 'Stergeti toate datele de navigare', unde se stergi adresele pe care ai intrat, si poti sterge si cooki-urile din calculator( deci se sterg si username si parolele de la site-uri).
Incearca Ctrl+H ca sa intrii direct la istoric, cred ca merge.

| Joannaa a răspuns:

1. Acceseaza pagina Google si intra pe contul tau. Utilizeaza meniul de sub numele tau din partea dreapta-sus, pentru a accesa setarile tale. Da un click pe "setarile de cont' (account settings).
2. Gaseste sectiunea numita "servicii' (services) si vei gasi link-ul "vezi istoricul web vizibil sau invizibil' (view, enable, or disable web history). Da click pe el.
3. In final poti sterge toate detaliile cautarilor tale facand click pe "sterge istoricul web' (remove web history). Odata ce ai facut asta, istoricul va ramane invizibil.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Firefox:
History click dreapta pe data si dai stergere.

| oOSaritaOo a răspuns:

Buna. Intrii pe Google, dai pe liniile alea, alegii Tools(sau extensii) si dai pe Clear browsing data, acolo alegi The beginning of time si bifezi ce vrei tu. Daca vrei sa stergi tot, bifezi toate alea.

| TudyCFR a răspuns:

Intri pe istoric dai acolo pe today dai click dreapta si dai delete. Funda.

| SmartLie a răspuns:

Intri la istoric, dai click pe ce vrei sa stergi si dai sterge.

FUNDA?

| usernameFiRsT a răspuns:

Stiu la mozilla uitate in stanga sus (coltul) si dai istoric si le stergi

| Copildulshe a răspuns:

Google Chrome:
Setari->> Istoric ->> Stergeti toate datele de navigare.