| JulietteJokes a întrebat:

Cum sterg un cont de TPU? Scuzati-mi categoria,dar fiind foarte populata, iar eu foarte disperata...a meritat! Primul raspuns care functioneaza primeste funda.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine, nu ma mai bag ca vad ca esti cu tepilaughing. Oricum ca sa iti stergi contul trebuie sa trimiti un e-mail la CONTACT. Dai la prima pagina si gasesti.
Nu vreau funda. Te am ajutat pentru ca imi esti simpatica tare. Brrrlaughing.

| JulietteJokes explică (pentru anonim_4396):

happyNu sunt cu tepi maihappyDoar ca ai intelet intrebarea gresit si cati ani ai tu? Eu am 14happySi iti dau si eu Funda ca-mi esti simpatic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru JulietteJokes):

Pai degeaba mi ai dat-o pentru ca eu nu o vreau. Dar o sa sterg raspunsul ala la care mi ai dat funda si se rezolva happy.

| JulietteJokes explică (pentru anonim_4396):

Dc esti rau?! O meriti m-ai ajutathappy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing.Daca functioneaza inseamna ca iti stergi contul.Atunci cum mai dai funda? O trimiti prin posta?

| JulietteJokes explică (pentru anonim_4396):

Am spus eu cumva ca e vorba despre acest cont? Tu rasounde daca stii si daca nu nu te baga!