| Mirelle347 a întrebat:

Cum fac sa sterg mesajele de pe facebook sa nu mai fie gasite niciodata? scuzati categoria, este cea mai populata big grin

Răspuns Câştigător
| ItisnotoveryeT a răspuns:

Oricum daca le stergi ele tot raman in baza de date a facebook-ului pentru cel putin 25-50 ani si un hacker bun ti le poate afla imediat.Am vazut un reportaj prin 2010 cu Mark Zuckerberg (co)fondatorul Facebook-ului declarand acest lucru.

3 răspunsuri:
| Mirelle347 explică:

SatanIsAwesome: esti prost sau esti prost?! raised eyebrows cine dracu te pune sa comentezi? happy laba sa iti faca familia ta, fiecare membru la rand! mars!

| SatanIsAwesome a răspuns:

Imi faci mie o laba si ti se sterg. pardon se albesc!

| Mirelle347 explică (pentru SatanIsAwesome):

Dupa nume se vede ca ai probleme cu capul laughing du-te la preot sa iti faca o sedinta de exorcizare rolling on the floor