| cosmina16 a întrebat:

Cum trebuie sa arate o relatie perfecta? ce trebuie sa faca fata? si ce trebuie sa faca baiatul?

5 răspunsuri:
| ATB a răspuns:

Simplu sa comunice, sa se inteleaga(sa lase cand unu cand altu de la ei), sa fie sinceri unul cu cealalat nu in ultimul rand sa se iubeasca. Eu cred ca asta e perfectiunea. Daca toate astea decurg bine totul e bine. bye

| Micheline a răspuns:

Dupa parerea mea nu exista o relatie perfecta.Fiecare relatie are cate un "minus". Nu exista relatia perfecta pentru ca nici oameni perfecti nu exista pentru a putea intretine o relatie perfecta.happyDe aceea intr-o relatie cei doi protagonisti se completeaza unul pe celalalt.(sau asa ar trebui).

| happiness a răspuns:

Nu am gasit reteta! crede`ma.laughing

| Nik a răspuns:

Pai dupa mine fata trebuie sa se comporte frumos, sa fie afectuasa, tandra si sa nu ii fie rusine cu partenerul sau
iar baiatul sa fie un Gentelman si sa nu isi insele partenera... Fundita?

| PunK4L1f3 a răspuns:

Baiatul trebuie sa fie foarte loial fetei si o relatie perfecta o sa mearga daca va certati din cauza unei dispute prostesti