| AdelinaC a întrebat:

Cum trebuie sa te comporti atunci cand te intalnesti pentru prima data cu niste viitori colegi astfel incat sa te faci placut?

4 răspunsuri:

Trebuie sa fi sociabila si sa vorbiti mult pentru a va cunoaste happy

Răspuns utilizator avertizat
| Codre a răspuns:

Incearca sa socializezi, fi amuzant dar nu prea amuzant sa nu para ca esti un clown, zambeste, daca ai vreun coleg pe care il cunosti macar din vedere du-te intai la el si dupa cunoaste`i pe alti.
Asa am facut eu cand m-am intalnit cu colegii si m-am facut placut clasei chiar mi-am facut o iubita care e colega meahappy!
Baftabig grin!

| theionika a răspuns:

Pai ar trebui sa fii tu insati caci ei te vor remarca dupa unicitatea pe care o ai. funda?