| Addiction a întrebat:

Cum trebuie sa fie un barbat adevarat in viziunea ta?

Răspuns Câştigător
| Lilllith a răspuns:

Pai sa fie brunet cu ochi albastri/caprui catre rosu sa nu fie ca ceilalti care se cred mari si tari da nu sunt sa fie foarte romantic sa i placa sa se distreze sa faca glume.cel mai mult ador un baiat cu simtul umorului ca de fiecare data cant de simpti trista sa te inveseleasca.sa nu fie deprimat sa fie tot timpul cu zambetul pe buze.Sa aiba laturi artistice cantat actorie.deci sa fie cam ca si mine. putin incapatinat sa nu se lase dominat de orcine deci sa fie pampalau si sa ma iubeasca mai mult ca rice pe lume. deci acesta este baiatul meu perfect sper ca voi intalni pe cineva care sa fie la fel ca in descrierea mes :X

4 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Sa fie el insusi, sa nu se creada mare "smecher" daca nu este. Sa nu aiba 2 fete, sa ma inteleaga, sa fie atent cand vorbesc cu el nu sa se gandeasca la alta, nici prin cap sa nu-i treaca sa ma insele iar eu vor proceda la fel pentru ca totul sa fie frumos intre noi. Sa arate bine, sa se ingrijeasca si sa stie sa se poarte cu o fata. In special : brunet, ochii albastri/verzi love struck

| AlexC a răspuns:

Sa fie ca mine.

| SangJin a răspuns:

...Sa fie inteligent. Restul e trecator.

| ad33 a răspuns:

Poi trebuie sa fie frumos.mai exact sa semene cu Bogdan Boanta sau Dony (CornelDonici) asa...neaparat grijuliu sa imi poarte de grija.sa ma iubeasca.sati aduca trandafiru rosii.asa si sa fie inteligent dar sa nu fie tocilar si sa aiba simtul modei