| myh_5723 a întrebat:

Cum trebuie sa ma tund sa imi creasca parul asa cum il are justin bieber?big grin

19 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

De ce vrei sa arati ca justin bieber? mie una nu-mi place de eltongue

| simona_6231 a răspuns:

Chiar nu va inteleg ce va place la asta:|...chiar azi am vazut un post pe un siteu cum isi face el parul:))
http://www.youtube.com/watch?v=IXYaRxUOxmk&feature=player_embedded

| Sk8kOsMyN a răspuns:

Justin bieberitu e un mare GAY.

| deyotsa a răspuns:

Hey:* Iti place justin bieber?thinking

Si mie imi place MULT!
. De tuns nu stiu cum sa te tunz. dar dk gasesti ceva. eu am cum sa te speli si sa te usuci :*winking
Bafta!

| D33a Smiles a răspuns:

laughingToti vor freza ca el, de ce sa copiem? Mai bine cum suntem noi.

| stuffhappens a răspuns:

Nu trebuie sa te tunzi de loc, tb sa-l lasi sa creasca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sincer il adoooor pe justin bieber si...chiar zilele trecute am vazut un baiat la scoala care semana cu justin bieber zac effron si cole si dylan sprouse... dar s-a tuns naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://gonline.ucoz.net/......0-10-25-17 citeste aici:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa. l placa fetele rolling on the floor ce dracu rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l sa creasca
dupa aia trebuie sa ai ticul lui Justin Bieber.adica sa ti-l dai mereu intr-o parte ca elbig grin
sper ca a fost de folosbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primu baiat care nu il critica pe J. B ci din contra cere un sfat in legatura cu el!rolling on the floor Super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Justinlaughing toata lumea vrea sa fie ca el da deci vreti sa aratati ca Justinel? sa va explic cum eu sunt boboc, si tot liceu imi spune Justin Bieber ca seman cu el de fapt suntem 2 suntem si cei mai buni prieteni, si nu ca sunt fan justin, doar ca tipu e smecher si aia e. Deci, urmeaza sa ma tund peste 2-3 lu
ni, ca am un par mare blushing, si ma voi duce cu o poza, dar treaba e ca trebuie sa fie egal de la spate, pana la perciuni si breton are pe net poze dintr'o parte tuns sa vedeti asta e secretu in rest mie-mi sta la fel doar ca am bretonu pe partea cealalta atata tot si il spal il usuc si aia a fost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar justin bieber e tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ai intreba un specialist, cred ca el stie mai bine.happy

| iLovePizza51 a răspuns:

Trebe sa te tunzi CHEL sau ca Basescu!

| DianeéTheFallen a răspuns:

Si eu am vazut un baiat la scoala care seamana leit cu justin pai trebuie 'sa ai parul un pic mai mare si poti sa i duci o poza cu el happy

| myh_5723 explică:

Nu tie trebuie sa iti placa ci mie tongue

| Nesty a răspuns:

Nu trebuie sa iti creasca trebuie sa il ai putin lung si zici sa te tunda gheruta. El asa e... da vezi si tu o gheruta cu tot cu breto si daca spui gheruta nu trebuie sa te gandesti nap la femei. Daca faci asa sigur va iesi! SUCCES