| AudAlbNegru a întrebat:

Voi ce ziceti. am 11 ani,, parul exact ca al lui justin bieber m-am tuns asa ca seman un pic pe el,, de sa-mi las parul asa sau sa ma tund cu parul mic

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Lasa-l asa ca macar acum esti la moda. smug

10 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Asteapta sa ajungi macar in clasa a5a si apoi te mai gandesti la felul cum arati.

| Abcfunny a răspuns:

Nu semeni deloc cu ellaughing

| Deyutza a răspuns:

Nu semeni de loc cu Justin nici daca ai freza lui...Deci mai bine tunde-te, eu zic ca-ti va sta mai bine! big grin

| SangJin a răspuns:

Eu zic sa ti-l tunzi, o sa ai un look mai fresh, parerea mea. O zi buna. happy

| Bubuletz a răspuns:

Eu zis sa il lasi asa.Este o freza frumoasa sincer mie imi place.Baftabig grin! Fundita?

| Shinen a răspuns:

Cum iti place tie!

| denisa_4116 a răspuns:

Eu zic sa iti tunzi parul:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum naiba sa te tunzi ca un gay?!

| summergirl25 a răspuns:

Buna! Eu as zice sa il lasi asa atata timp cat iti place!

| tomitza a răspuns:

Cica exact ca al lui justin bieber rolling on the floor))))))) daca il vedeti p'asta cum arata pfai de mine rolling on the floor are parul dat in sus dar e justin bieber identic rolling on the floor