| Dragos300 a întrebat:

Cum trebuie sa ma tund ca sa am parul ca justin bieber

Răspuns Câştigător
| lucianman a răspuns:

Bagi capul in WChee hee

| Astrid47 a răspuns (pentru lucianman):

Genial raspuns. Tot respectul!

22 răspunsuri:
| princess a răspuns:

Pai ca el nubig grin observa-l bine in poze sau video thinking sau ia o poza si arata la stilistul la care o sa te faci si el stie ce are de facut:p

| Muflă a răspuns:

Pune-ți un castron în cap și taie pe lângă el. Nu uita gelul, dar merg și murdăriile de pisică dacă n-ai gel.

| Patricia a răspuns:

Aww dumnezeule, esti si baiat! I don't want to see Iti place de ala? E un gay! Si freza aia de castron I don't want to see aww, mai bine tunde-te cu chielie pentru d-zeu!
Eu sunt fata si il urasc! Daca vrei sa te placa fetele crede-ma, lasa-ti pletesmugNu te tunde ca ala! O sa te faci de rasoh go on
O sa rada oamenii pe starada de tineoh go on

| daηă a răspuns:

Pai du-te la frizerie sidpune sa te tunda ca pe justin bieber laughing. Sau fa o poza cu el si arataio celui care te tundewinking

| PrincessOfChocollat a răspuns:

Mah oameni gata cu poponarul straight face...
Chiar daca are voce naspa (desi eu nu cred), totusi are o tunsoare faina...ideea cu poza e buna big grin

| MyWorld a răspuns:

Eu am facut chestia aia cu poza si nu am plans deloc... de fapt toti mi'au spus ca seman mai mult cu jb. acum depinde si cine te tunde... nu te du la frizeria de la parter la bloc :p Chiar si asa eu folosesc niste produse de par de la AVON Advance Tecniques ( sau cam asa ceva :d). Eu folosesc produsele alea doar pentru a mai schimba putin aspectul. Nu e obligatoriu ca sa arati ca JB.
P. S.: Nu te lua dupa gurile rele. Nimeni nu va avea nimic impotriva ta. In cazul meu, toti colegii mei spun ca il urasc pe JB, dar atunci cand m-am tuns ca el nu au avut nimic impotriva mea. Deci merita sa incerci. Niciodata nu poti sa stii!
P. S. 2: Daca vrei un plus de stil la freza foloseste ceara de par. Dar vezi sa fie de la o marca gen: Gernier (din aia verde), Avon, etc.

| adsfsf a răspuns:

De ce vrei sa arati ca un poponar?

| ΔH a răspuns:

Daca vrei sa arati ca un mic poponar, tunde-te asa...

| Izma a răspuns:

Castron laughing

| Ramona07 a răspuns:

De ce vrei sa faci una ca asta? aia e cea mai nasoala tunsoare ever! pana si zac efron si joe jonas au renuntat la genul ala de freza

| matrixismyname a răspuns:

Iei masina, dai pe setarea cea mai mica, te legi la ochi si incerci sa tai doar pe mijloc. Mie mi-a iesit.

| Elyy_1788 a răspuns:

Ce aveti maaaa toti cu el!?! angryphbbbbt
Pe bune acum... v-a facut ceva Justin Bieber!?!
Daca da, atunci mai inteleg, dar nu are cum, fiindcaaa, nu il cunoasteti!
Ce aveti oameni buni!?! Deveniti ff enervanti! angry

| anonim_4396 a răspuns (pentru Elyy_1788):

Îți dau dreptate … uneori când văd aceste comm de genu ' că e poponar, îmi bine să dau cu pumnul în ei!
Mă enervez, eu am BIEBER FEVER!

| Elyy_1788 a răspuns:

Bun...revenind la intrebare...
Ideea cu poza e cea mai buna!winking
Succes!

| Inamy a răspuns:

Klawesome are dreptate. JB e un poponar. dc vreti cu totii sa ajungeti ca el :-J CHIAR NU VA INTELEGlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castronrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In trepte:Xlaughing

| iLovePizza51 a răspuns:

Chel, ca sa arati ca o *** cu manute

| Alexandru_7007 a răspuns:

Buna, nu stiu ce pot sa spun, Justin Bieber, are stilul sau unic, fetele deja sunt innebunite dupa el. Poti incerca la un stilist profesionist, si sa-i dai o poza cu Justin Bieber ( in caz ca nu-l cunoaste ), si vei vedea la sfarsit, rezultatele.
Dar eu iti recomand sa alegi o tunsoare dupa forma fetei, nici gand sa te tunzi dupa voia capului, ca poti ramane blocat in casa cu lacrimi in ochi mult timp ( crede-ma, mi s-a intamplat )

O tunsoare semi-funky prinde bine oricand, ( ca si mine ).

Numai bine si sanatate!

| Dragos300 explică:

Multi au rasp ca e un poponer. asa e. m-am uitat mai atent.multumesc ca mi-ati deschis ochiibig grin

| kattykatty a răspuns:

Du-te la coafor cu o poza de a lui si spune-i sa te tunda asa.simplu!

Bafta!