| ToxiSun a întrebat:

Cum trec de nivelul 1 la metin 2? Unde trebuie sa ma duc? Ce trebuie sa fac?

7 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Trebuie sa omori caini deia.ei iti dau experienta si asa treci la lv.2

| CosminC86 a răspuns:

Salut! Pentru a face nivel 2 omori caini salbatici. laughing

| ToxiSun explică (pentru CosminC86):

Cati caini trebuie sa omor?

| CosminC86 a răspuns (pentru ToxiSun):

Ai jos 4 bilute goale, cand se fac galbene toate 4 atunci faci nivelul.
P.S cam in jur de 20

| ToxiSun explică (pentru CosminC86):

20 Eu nu am reusit sa omor nici macar 1 au sarit toti pe mineee crying((. Cum sa-i omor repede sad?

| cristimx a răspuns:

Daca joci metin2RO, cauti pe una sti tu mai bine niste "caini salbatici" lovesti unul si o sa vina 3 pe tine, si ii omori danc click stanga cu cursorul pe ei sau cu "space" ti apasat mai dai cu cursorul pe ei...

| anael a răspuns:

Nu stiu nici eu