| gabitz41 a întrebat:

Cum unii oameni pot sa suporte copiii mici?

5 răspunsuri:
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Nu toti copii mici sunt nesuferiti. Unii nu urla, nu se razgaiesc si nu se baga excesiv de mult in seama printre adulti sau copii mai mari. Unii sunt tacuti, nu plang si nu le place sa iasa in evidenta si mai sunt si foarte draguti!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da pe tine cum de te au suportat parintii de ai reusit sa ajungi sa pui intrebari de astea pe TPU?

| TheDifference a răspuns:

Si tu ai fost copil mic, daca nu mai esti laughing si te-au suportatlaughing)

| Kristinukk a răspuns:

Buna,
Sincer nici eu nu-i prea suportlaughing, dar cand le vad fata aia mica si dragalasa ma "topesc" blushing. Probabil ca tu ai frate sau sora de nu prea ii suporti thinking Bafta kiss!

| NuStiTotulDespreMineAsaCaTaci a răspuns:

Daca nu ii suporti ar trebui cel putin sa te obisnuiesti macar sa poti sta putin pe langa.Da cui nu-i plac copii mici sunt adorabili si tine minte si uh ai fost copil mic