| dianaxxxice a întrebat:

Cum va alintati voi iubitul/ iubita? As dori niste cuvinte de alint, cele mai frumoase si originale primesc

Răspuns Câştigător
| 1cristian1990 a răspuns:

La fel propun sa gasesti tu ceva cu care sa il alinti! Sau poate nu ii place sa fie alintat! Eu zic sa incerci prima data sa il lauzi cand face ceva bun si sa incercati sa indreptati un lucru rau si sa nu ii strici capul 2 ore ca de ce a gresit tongue! Daca a facut ceva destept spune-i pur si simplu, ''ce iubit destept am'' etc sau poate intre timp gasesti tu ceva de genu pisoiash, ursulet, puisor. Dar parca totusi ar suna mai bine ''iubitul meu drag'' big grin succes!

PS: la iubita mea ii spun cateodata pisicuta, dragalashenie( pentru ca asa e). OOoo da, incercati sa va distrati intr-o zi: Zi ce iti trece prin cap si pe urma ti-l atribuiesti, ceva de genu: Usuletu meu, pisoiasu meu, poti spune si ceva de ras, de exemplu: vulpoiul meu laughing sau o leguma, un fruct...patrunjelul meu laughing sau daca face treaba buna iepurasul meu laughing (scuze, m-ar amuza jocul asta, iti trebuie imaginatie si sa aveti simtul umorului)

| dianaxxxice explică (pentru 1cristian1990):

Multumesc pentru ideii, raspunsul tau merita funda.happy

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Pisoihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai nevoie de exemplul unui alint din partea altor persoane. Fii naturală. Fii tu. Alintă-l așa cum simți tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Loola19999 a răspuns:

Nu poti sa-i dai o porecla iubitului/iubitei tale gasind-o pe net, cauta ceva ce-l/ce-o caracterizeaza. Eu ii spun pur si simplu fraier, dar e fraierul meu. xD

| fabi123 a răspuns:

Pai as putea sa iti zic cele clasice: soare, puisor, ursulet, iepuras, iubitel, intelegi, oricum WolfSnow are dreptate, e mai bine sa fi naturala. Daca il iubesti ar trebui sa vina de la sine, daca nu nici nu are rost sa te chinui.