| anonim_4396 a întrebat:

Cum va descrieti voi?happy

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Nu sunt stresata. Nu dom'le, imi e comod sa vorbesc cu persoane pe care abia le-am cunoscut si fara sa stiu toata biografia lor, insa am un tic nervos sa imi tot misc mainile si dau impresia ca-s stresata. Puerila pana in maduva oaselor, nu ma gandesc deloc la consecinta si multe lucruri le fac din instinct si totusi imi stau pe creier lucruri banale. Nu conteaza cat de buna stare am, daca imi zici un singur cuvant care m-a deranjat mai de mult din diferite cauze, atunci te injur pe loc de toti sfintii posibili. (de exemplu, daca imi zici in gluma ca am fite. Pentru ca asta era raspunsul maicamii la orice si acum nu-l mai suport).

6 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu foarte sociabila, timida, singuratica. Prefer compania cartilor si mp3-ului decat a oamenilor mai mult sau mai putin straini.
Sunt punctuala. Nu imi plac prostii, superficialii, nesimtitii, ignorantii (adica majoritatea lumii laughing ).
Si imi plac jeleurile laughing.

O zi buna!

| persseuss a răspuns:

In cele mai rele zile sunt perfect

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu foarte sociabila, cu necunoscutii sunt foarte timida, de abia scot doua vorbe, dar cu prietenii si cu persoanele cu care ma simt in largul meu vorbesc foarte mult. Incerc sa fiu draguta cu toata lumea, dar daca vad ca imi face cineva figuri ii intorc favoarea, am defectul ca ma atasez foarte repede de oameni si sunt de multe ori dezamagita foarte usor, urasc barfa si fitele si iubesc muzica. big grin laughing

| Borsko a răspuns:

Un baiat pricajit, idiot, uratel, un simt al umorului dezvoltat. obsedat de jocuri video si foarte lenes thinking

*forever alone*

| Chronicles a răspuns:

O tipă singuratică, nu prea sociabilă.

| olimpia69 a răspuns:

Dificila, prea buna, acord prea multa incredere, incapatanata, desteapta, rasista, cu simtul umorului, sociabila, rautacioasa uneori, sensibila. happy