| eysan a întrebat:

Cum va descrieti?

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Destept

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Baiat sincer, 1, 85 m inaltime, par negru, ochi caprui, 20 de ani si sunt o fire mai amuzanta cu cine imi cade bine. Vorbesc niste lucruri simple dar nu imi dau seama ca fac pe cei din jurul meu sa rada.

| andreeutzaa a răspuns:

Fizic; scundalaughing,greutate medie, par lung,bucle negru,ochii albastri,ten deschis
Caracter: Sensibila,timida,visatoare,sincera,o buna prietena,o persoana disponibila, mereu gentila(cateodata strica mult acest lucru), o persoana indragostita de viata si de muzica.Ca defecte: cateodata prea impulsiva, un pic naiva.

| No a răspuns:

Sunt nici inalta nici scunda ( adica intre 1.60-1.70 ), par blond inchis, ochi verzi, imi place mulltttt shoppingu` si ciocolata laughing, inghetata si pizza :X.am o prietena ffft buna & i love it :X
P.S. am 14 ani big grin si hobby-ul meu e desenatul si messenger-itul laughing

| AlexandraCroft a răspuns:

Dragutza ^.^
-indiferent de cat de frumoasa as fii tot draguta ma consider
-par saten
-ochi verzi
-inalta
-slaba smug
-imi place marea si muntele
-plimbarile lungi
-indrazneata uneori. timida un pic alteori
-doritoare sa imi fac prieteni noi
-innebunita dupa si-rock,rock,hard core, emo core si stilul visual kei, pop
-sa ma joc pe calculator
-sa vorbesc
-imi place sa fiu la moda
-imi place sa fac din lume ce vreau
-sa ascult muzica non stop
-sa ies afara cu prietenii
-sa il enervez pe fratimiu
-imi place lb engleza si romana
... si mai sunt o multime de lucruri despre mine.

| Angelofdemon a răspuns:

La caracter nO?
ambitioasa, timida, capoasaa [ nu asc pe nimeni desi.cateodata au dreptate], o pers care nu o vezi de multe ori razand happy mai mult trista dar si cand rade, rade cu poftahappy:*
cam asta e...bine sunt mai multe dar cred prietenii ar fi cei mai in masura sa ma descrie.eu nu prea stiu sa ma descriu happy ]

Întrebări similare