| Dany17 a întrebat:

Cum va imaginati orasul vostru in viitor? Cele mai creative raspunsuri vor primi funda!

Răspuns Câştigător
| Vampiritza97 a răspuns:

O lume noua in care totul sa aiba o ordine si culoare care sa-o determine sa ajunga la inflorirea sa maxima.
Dar tu?

3 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Ce pot să zic despre oraşul meu, o duce bine (într-ul fel) şi acum şi poate în viitor dacă o mai trăii.

| Aleqa a răspuns:

Orasul meu e trist. Case triste si dezbracinate, pline de apa de la ploile dese.
Cerul tot timpul negru, niciodata albastru, niciodata soare...
Oamenii sa fie toti cu ochii vineti de la plans, copii facuti din violuri si neexistand decat suferinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...Mare,mic...Nu-mi pasa, da sa fie mai curat nene laughing.