| XusefulX a întrebat:

cum va imaginati universul vostru.big grin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul e gratis, robotii fac toata treaba si oamenii se relaxeaza.
Fiecare conduce / navigheaza / piloteaza ce vrea/ cand vrea / unde vrea.

2 răspunsuri:
| alina141619mm a răspuns:

thinking hmmuniversul? ei bine nu asa colorat cum e acum fara oameni tampity cu prejudecatyhappyprobil as vrea sa fi mai negru, nu intr-un sens rau..ma refer eu sunt emo, iar multi critica si se uita urat.un univers in cre aceste lucruri sa fie inteles acceptate si libere sunt ulty care simt asta dar nu pot arata din cauza parintylor sau cv de gen.