| єℓєηα a întrebat:

Cum va intelegeti cu parintii?
De ce?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Ma inteleg foarte foarte binelove strucklove strucklove struckEi au fost intodeauna langa mine, m-au sprijinit, au fost alaturi de minebig grin Mi-au dat libertatea de care am nevoielove struckPe mama mai ales o pot considera ca pe prietena mea cea mai bunabig grin Ii spun oricebig grin
Ma mai cert eu cu parintii dar ne impacam foarte repedelove struck

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

Pai. ma cert destul de des cu eibig grin (asta nu inseamna ca ii urasc sau ceva de genu'). De ce? Probabil din cauza diferentei mari de varsta (40 de ani) nu ne potrivim in doctrinelaughing

| Marii a răspuns:

Am inceput sa ma inteleg foarte bine cu ei, inainte ma mai certam cu ei, din diferite motive. Acum cu tata ma mai cert din cand in cand, dar in rest o duc perfect.happy

lolita
| lolita a răspuns:

Ma inteleg foarte bine, deoarece mi-am dat seama ca au facut o multime de sacrificii pentru mine.

| darkeyes a răspuns:

Pai ma inteleg destul de bine.Cu mama ma mai cert thinking cand trebuie sa plec la scoala ma interogheaza ("De ce te dai cu rimel sau creion la ochi?","De ce te imbraci nu stiu cum?") marog eu o las sa vorbeasca singura...cu tata ma inte
leg bine doar daca nu ma paraste mama phbbbbt In rest e oktongue

| Kynext a răspuns:

Depinde cu care. Tatal meu adevarat a murit, in schimb am unul vitreg care e super :X.Si sa nu mai zic de mama happy

| adams a răspuns:

Ft bine cu mama, insa pe tata il inteleg mai greu putin dar in rest e totul bine)

| brunetzica_9227 a răspuns:

Bine dar mai mult cu mama. Tata e ocupat tot timpul...:*

| _pink a răspuns:

Ma inteleg bine cu parintii. Eu lupt sa le castig increderea sa am propria libertate, ei lupta zilnic sa ma creasca bine. Asa ca am ajuns la un compromis. Fiecare face tot ce ii sta in putere pentru ca celalalt sa fie multumit (si eu si ei) si sa avem si in acelasi timp dreptul la independenta. Le spun cand ies in oras, le spun si unde merg si o ora aproximativa cand ma intorc. Daca merg cu sora mea, nu trebuie sa spun nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma inteleg f bine cu mama. Tata nu mai am, din nefericire(e decedat)...

| Bog a răspuns:

Eu am 20 de ani si din pacate singurul lucru care ma leaga de ai mei il reprezinta banii sad (pentru facultate, intretinere si km atat). Tot ce pot spune este ca ii respect si tin la ei insa ma simt totusi cam indepartat in ultimul timp de eisad poate e si varsa de vina, ca am altele pe cap decat familia. Sper ca u ai o relatie cat de cat ok! Succes! pup