| deeea28 a întrebat:

Voi cum va intelegeti cu parintii?

Răspuns Câştigător
| dyddyyyx18 a răspuns:

Poate cum nu ma inteleg cu parintii laughing
mama mai e cum mai e, da` cu tata... deci nu trec 2 zile fara sa ma cert cu el, din cauza aerelor lui de sef. angry
sa si le bage undeva laughing

15 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Foarte bine .

| Silvia a răspuns:

Destul de bine.Chiar foarte bine uneori.happy

daniela
| daniela a răspuns:

Tata a murit, iar mama e mama

| Pho3nix a răspuns:

Foarte bine.happy
Mai sunt si momente cand ne certam.

| viatadecacatt a răspuns:

Uneori pot sa spun ca ma inteleg foarte bine. dar mai exista si certuri, cand tipam unii la altiilaughing.

| LuS[z] a răspuns:

Cateodata bine cateodata rau

| Andreea_8014 a răspuns:

Destul de bine, tata nu ma cearta prea deshee hee
Dar mama.:d cand are motiv o face. mai deshee hee
Mentionez ca niciodata parintii mei nu au dat in mine happy Ei cred ca bataia nu rezolva nimic.
Pt.mine.parintii mei sunt un model de viata sad.
Mai ales mama.nu as putea sa traiesc fara ea.

| miauu a răspuns:

Cand comunic cu ei ma inteleg bine... iar cand nu comunic totul e praf.numa urlete sunt prin casa.usi izbitelaughing furtuna maree laughing
nah totul e sa comunici...comunicarea rezolva toate
daca nu ne-am certa niciodata ne-am plictisi

| jane_5414 a răspuns:

Chiar extrem de bine! Cu totusi ca tata e dus in strainatate dar cand vine ma inteleg foarte bine cu el, iar mama imi e ca o sora si cea mai buna prietena a mea.Mereu ma asculta imi da sfaturi ca intr-adevar ma ajuta si ma invata cum sa fac sa imi fie mai bine.Deci in 4 cuvinte:Suntem o familie fericita!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Bine. avem si discutii contradictorii, oricum daca nu as avea nici o discutie(adolescenta fiind) ar fi cam ciudat, Suntem generatii diferite totusi. Dar in general e OK!happybig grin

| CatGirl a răspuns:

Bn. Ii iubesc mult, cu toate astea mai exista mici neintelegeri.Asta e! Nu totul e roz si perfect!

| Ionutzsa a răspuns:

Foarte bine cu Tatabatting eyelashes, pentru ca e genul de om deschis, ma intelege, nu`mi pune restricii de genu` la ora cutare sa fii acasa big grin, e "cool" laughing
Si mama, e ca toate mamele, cateodata e de treaba, alta data ma streseaza, se schimba repede la 180 de grade laughing si e mai strictawinking

| deeea28 explică:

Imi dati si detalii? Am uitat sa mentionez sad

| dany4 a răspuns:

Trebuie sa te gandesti ca te intelegi bine cu ei astfel incat sa fie chiar asa

| AndreeaDeea56 a răspuns:

Desi ii iubesc mult, mai sunt si momente in care ii injur si nu ma inteleg deloc bine cu ei.