| Zambet a întrebat:

Cum va intelegeti cu profesorii vostri ( cei care au )? oh go on

19 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cu profa de fizica ma mai contrez uneori dar foarte subtil destul cat sa ii dau de inteles ca nu o suport. Din fericire nici ea pe mine, si are grija sa imi demonstreze mereu cat de mult ma iubestedevilSi eu o iubesc si mai mult.Asa ne iubim noi ca ne-am strage de gat daca am avea ocazialaughing
In rest, profii sunt okbig grin

| Bacemi a răspuns:

Eu sunt la facultate si ma inteleg foarte bine cu profesorii.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happy Eu sunt la liceu happy Hmmm...in general dalove struck Am dat de niste profesori foarte bunilove struckCu unele mici exceptii oh go on
Cum ar fi profa de englezastraight face O detest!straight face laughing Numai note proaste pune oricat de mult ai invatahappy
In rest...Nu am dc sa ma planglove struck

| User a răspuns:

Nicicum. Pt mine profesorii is total neutri. Abia daca'i saluthee hee

| Marii a răspuns:

Excelent chiar. happy

| Pho3nix a răspuns:

Cu unii profi ma inteleg bine cu altii ma inteleg prost.
Pe mine ma dispera profa de info. Cand am ora cu ea, de fiecare data cand imi fac colegii sa rada ma da afara.

| Nastia a răspuns:

In general sunt de treaba.profa de mate nu prea ma suporta.sadin rest sunt ok.profa de romana e de treaba

| Piscotel a răspuns:

Imi plac profesorii mei, mai ales diriga. Este o femeie super, am ajuns sa o consider chiar prietena mea. In rest, majoritatea profesorilor sunt oameni in adevaratul sens al cuvantului. Imi va fi foarte dor de ei la anul...

| Bubble a răspuns:

Diriga e cea mai de gask profa love struck

| Ionutzsa a răspuns:

Pai, bine in general laughing. Dirigu e cam indiferent [ da` e bine asa laughing], ma enerveaza doi care au preferinte [ e o tampenie!] si cam atat laughing

| VladyCristian a răspuns:

Salut. Eu ii respect pe toti. Ma inteleg bine cu unii. Totusi, doi profesori au ceva cu mine sad Imi tot dau note rele fara motiv. Profesorul de Info si profa de mate ma dezavantajeaza ori de cate ori au ocazia sad

| betty17 a răspuns:

Sunt de treaba...doar pe doamna diriginta nu o suport pentru ca are preferinte.mai precis vreo 2 colege care se duc des la ea cu cafeluta cu cadouri pentru ea, mereu fac ce zic ele:-J parerea celorlati colegi nu conteaza

succes

| alexutzu00791 a răspuns:

Nu am o asa relatie. E cam "lasa ma sa te las"

| Ioana :x a răspuns:

Cu toti big grin dar cea de mate e rea. straight face

| bellatix a răspuns:

Eu ma impac bine cu ei.de profu de mate nu imi prea plaace.am o colega pe care o prea favorizeaza.mai ales in primele saptamana cand a inceput scoala numa pe ea o trecea l tabla.in rest ma impac super bine(mai ales ca majoritatea ma cunosc)

| ~kostynela~ a răspuns:

Eu ma inteleg super bine cu toti (mici exceptii pe la romana)dar in rest e bine:si stim noi cum sa o imblanzim pe prof de romlaughing...oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine. Mai putin cu profa de mate.parca e maicamea frustrated tot ma freaca la cap ca cica nu e bine sa te machiezi chatterbox.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satul de favoritisme.Atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma inteleg cu toti bine. Foarte bine ma inteleg cu: dirigintele(mate), profesorul de relige, profesoara de sport, de istoriewinkingwinking. Cu acestia am comunicat mai mult si ii cunosc destul de bine(in special pe prof. de sport si diriginte). Ma inteleg cu toti. dar azi mi-a venit un alt profesor de muzica, si este cam intr-o ureche... Ne punea sa cantam cu ochii inchisi(si a deschis un baiat ochii si a vazut ca el se scarpina in spate) rolling on the floorrolling on the floor... dupa ce ne-a auzit cantand, a numit vreo 3-4 fete (inclusiv eu) si a inceput sa ne intrebe despre noi, apoi a vazut ca i-am raspuns pe un ton respingator si cand cantam, ma intreba mereu daca e bine cum canta el si chestii de asta(radea de mine) ca la sfarsitul orei sa vad ca toata clasa ia note de la 8 la 10, iar mie nu-mi da nota ca nu sunt educata. Ce profesor! Asta a fost impresia dupa primele 3 ore, daca va continua asa nu voi mai trece pe la muzica.